Kampoppsett

Challenge Cup 27.desember 2015, gruppe- og kampoppsett

NB! Alle lag skal fylle ut lagliste og betale før sin første kamp. Man kan ikke bruke flere spillere enn det antallet det er betalt for og det er ikke lov å spille for to ulike lag. Alle brudd medfører til diskvalifisering.

Gruppe 1 – (Bane 1)

Akka Magazine

Joga Bonito

Fc Bata

Mix Martial Arts

Bølerbrua

10.15 Akka Magazine – Joga Bonito 0-1
10.27 Fc Bata– Mix Martial Arts 2-1
10.38 Akka Magazne– Bølerbrua 1-0
10.49 Joga Bonito- Fc Bata 1-0
11.00 Mix Martial Arts- Bølerbrua 0-3
11.11 Fc Bata – Akka Magazine 1-5
11.22 Joga Bonito- Bølerbrua 0-1
11.33 Mix Martial Arts- Akka Magazine 0-4
11.44 Bølerbrua- Fc Bata 4-0
11.55 Joga Bonito- Mix Martial Arts 6-2

 

Gruppe 2 – (Bane 2)

Blindside og Bakrom

Stovner

Viva Futbol

Hvem vet

Chat Shit, get Banged

10.15 Blindside og Bakrom- Stovner 0-3
10.27 Viva Futbol – Hvem Vet 6-2
10.38 Chat shit, get banged-Blindside og Bakrom 0-3
10.49 Stovner- Viva Futbol 5-3
11.00 Hvem Vet- Chat shit, get banged 0-3
11.11 Blindside og Bakrom- Viva Futbol 0-3
11.22 Stovner -Hvem Vet 3 – 0
11.33 Chat shit get, banged- Viva Futbol 2-0
11.44 Hvem vet- Blindside og Bakrom 3-0
11.55 Stovner- Chat shit, get banged 1-2

Gruppe 3 – (Bane 3)

What is This

Blytung Futsal

The Bsk Awakens

Stua

World Class Wreckin Crew

10.15 What is this- Blytung Futsal 0-0
10.27 The BSK Awakens- Stua 1-3
10.38 WCWC- What is This 0-1
10.49 Blytung futsal -The BSK Awakens 4-2
11.00 Stua- WCWC 3-0
11.11 What is this – The BSK Awakens 6-0
11.22 Blytung futsal- Stua 0-2
11.33 WCWC-The BSK Awakens 3-1
11.44 Stua -What is This 0-1
11.55 WCWC – Blytung futsal 1-4

Gruppe 4 – (Bane 2)

Oslo Futsal Club

Brun Standard

Somalia FC

Bibo Futsal

FC Utikveld

12.15 Oslo Futsal Club- Brun standard 5-0
12.27 Somalia Fc- Bibo Futsal 0-2
12.38 FC Utikveld- Oslo Futsal Club 1-7
12.49 Brun standard – Somalia FC 0-0
13.00 Bibo futsal – FC Utikveld 5-0
13.11 Oslo Futsal Club – Somalia Fc 4-0
13.22 Brun standard- Fc Utikveld 1-2
13.33 Bibo Futsal – Oslo futsal Club 0-1
13.44 Fc Utikveld- Somalia Fc 0-1
13.55 Brun standard – Bibo Futsal 1-4

Gruppe 5 – (Bane 3)

Holmlia

Gaddikkeådiskutere

Hehe

Express

Zizous

12.15 Holmlia – Gaddikkeådiskutere 2-1
12.27 Hehe- Express 2-4
12.38 Zizous – Holmlia 1-4
12.49 Gaddikkeådiskutere – Express 1-5
13.00 Zizous – Hehe 1-2
13.11 Express- Holmlia 2-1
13.22 Gaddikkeådiskutere – Zizous 4-1
13.33 Holmlia-Hehe 5-2
13.44 Express- Zizous 3-0
13.55 Hehe- Gaddikkeådiskutere 2-6

Gruppe 6 – (Bane 1)

16metern

Puma Galacticos

Lord FC

97 Gutta

Black Mambas

12.15 16 metern – Puma Galacticos 2-0
12.27 Lord Fc- 97 gutta 0-5
12.38 Black Mambas- 16 Metern 0-2
12.49 Puma- Lord Fc 1-2
13.00 Black Mambas- 97 Gutta 0-4
13.11 16 metern- Lord Fc 3-0
13.22 Puma- Black Mambas 1-4
13.33 16 metern- 97 gutta 2-0
13.44 Lord- Black Mambas 2-3
13.55 97 gutta- Puma 3-2

Gruppe 7 – (Bane 3)

Få det på Futsal

Headhunters FC

FC Bjella

Gruner

TBA

14.15 Få det på Futsal- Headhunters 2-0
14.27 FC Bjella – Gruner 1-1
14.38 TBA – Få det på futsal 1-5
14.49 Headhunters- FC Bjella 3-0
15.00 Gruner- TBA 1-1
15.11 Få det på futsal- FC Bjella 3-0
15.22 TBA- Headhunters 0-1
15.33 Gruner- Få det på futsal 1-3
15.44 FC Bjella- TBA 2-3
15.55 Gruner- Headhunters 2-2

Gruppe 8 – (Bane 1)

Somalia

Black Mamba

Team Seven

Young Money

Tiki Taka

14.15 Somalia – Black Mamba 1-5
14.27 Team Seven- Young Money 2-1
14.38 Tiki Taka -Somalia 1-0
14.49 Black Mamba – Team Seven 3-1
15.00 Young Money- Tiki Taka 2-2
15.11 Somalia – Team Seven 0-5
15.22 Tiki taka – Black Mamba 2-0
15.38 Young Money-Somalia 5-0
15.44 Team seven- Tiki Taka 1-0
15.55 Black Mamba- Young Money 3-0

Dameklassen – (Bane2)

Team Norway 1

Underdogs

DDD-FK

Vålerenga

Team Norway 2

14.15 Team Norway 1- Underdogs 0-0
14.30 DDD-FK-Vålerenga 2-1
14.45 Team Norway 2- Team Norway 1 0-1
15.00 Vålerenga – Underdogs 1-3
15.15 DDD-FK – Team Norway 2 0-5
15.30 Vålerenga- Team Norway 1 0-3
15.45 Underdogs- DDD-FK 0-0
16. 00 Team Norway 2 – Vålerenga 6-0
16.15 DDD-FK-Team Norway 1 3-2
16.30 Underdogs- Team Norway 2 0-3

8 delsfinale start kl.16.00 

Tid. 16.00 Bane 2: Aka Magazine- Stovner 3-2

Tid. 16.00 Bane 3: Chat Shit Get Banged-  Bølerbrua (Bølerbrua videre)

Tid: 16.15 Bane 2: What is This- Bibo Futsal 2-0

Tid 16.15 Bane 3 : Oslo Futsal Club- Stua 1-0

Tid: 16.30 Express- 97 gutta 1-0

Tid. 16. 30 16 metern – Holmlia 1-2

Tid: 16.45 Få det på Futsal- Team Seven

Tid: 16.45 Black Mamba- Headhunters 2-1

Kvartfinale start kl.17.00

Semifinale

Tid: 17.30

Tid: 17.30

Finale: 

Bane 2 – Dameklassen (1. vs. 2. plass)

Tid: 18.00  Bane 2 Herreklassen